KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15039337
nr 1503 9337
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Vilande". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:52:57
15/11 18:04:30
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano